Zakończyła się druga edycja naszego Festiwalu. Prezentacje zostały wyemitowane, miejsca i nagrody przyznane, a paczki z pucharami, medalami, dyplomami i niespodziankami już wysłane.

W pierwszym dniu 28.11.2020 swoje miniatury taneczne zaprezentowali soliści, duety i zespoły, łącznie 260 uczestników (47 prezentacji).

W drugim dniu mogliśmy podziwiać tancerzy w powietrzu. Zaprezentowało się 140 uczestników z całego kraju, w tym 104 – występy solo, 4 – duety, 8 – występów grupowych.

Oceniała występy wysoko profesjonalna komisja sędziowska w składzie:

Tomasz Rodak, Anna Suli, Łukasz Misztela, Sebastian Krupa, Roma Jakubowska, Dawid Mularczyk.

W nowej  wirtualnej odsłonie, ale na niezmiennie wysokim poziomie, wydarzenie poprowadził VitoWS.

Zapis @-festiwalu(1 dzień – 28.11.2020 i 2 dzień – 29.11.2020) można obejrzeć na www.ft-pniewy.pl/live 

Nadszedł również czas na wystosowanie podziękowań.

W pierwszej kolejności dziękujemy Burmistrzowi Miasta Pniewy i Staroście Szamotulskiemu za zaufanie i dofinansowanie wydarzenia.

Już wspominaliśmy o nich w czasie streamingu, ale nie zaszkodzi jeszcze raz przypomnieć o pomocy, jakiej udzielili nam: Teatr Akrobatyczny „Z Głową w Chmurach”, firma Wobit z Dęborzyc k. Pniew,  firma DTM Serwis w Tulcach, Szkoła Podstawowa w Pniewach oraz restauracja Leonardo w Pniewach.

Osobne podziękowania dla dyrekcji Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pniewach za umożliwienie organizacji Festiwalu, a dla pracowników ośrodka za nieoceniona pomoc w przygotowaniu studia do realizacji wydarzenia..

Nieoceniony wkład w organizację mieli członkowie naszego Stowarzyszenia, nauczyciele i uczniowie LO SU SJK oraz Siostry Urszulanki SJK z Pniew.

Wielkie podziękowania należą się firmie FILMAX, dzięki której mieliście możliwość oglądania wszystkich prezentacji bez zakłóceń i w najwyższej możliwej jakości. Niestety, przegrywaliśmy chwilami nierówną walkę z Facebookiem, ale na szczęście streaming na naszym serwerze działał, dzięki firmie FILMAX, bez zakłóceń.

Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak objął festiwal Patronatem Honorowym, a Patron Medialny (Radio Poznań i MC Radio, red. Sandra Soluk) wyemitował w dniu 28.11.2020 audycję o festiwalu

Serdecznie zapraszamy na nasz kanał na Youtube, gdzie wkrótce pojawi się film podsumowujący.

Pozdrawiamy serdecznie i DO ZOBACZENIA!

SMUL