Vito WS

Raper, freestyle’owiec, beatboxer, tancerz, konferansjer, aktor teatralny i również… żołnierz zawodowy. Vito WS zagrał główną rolę w jednym z pierwszych hip-hopowych musicali w Polsce. Finalista mistrzostw Polski WBW we freestyle’u i beatbox’ie, oraz jedna z gwiazd telewizyjnego show TVP2 “Bitwa na Głosy”. Oprócz występów z największymi gwiazdami polskiej branży muzycznej, angażuje się w działalność rozwijającą pasję sportowe i artystyczne dzieci i młodzieży poprzez prowadzenie turniejów i festiwali artystyczno-tanecznych na terenie całego kraju.

 

Tomasz Rodak

Choreograf, artysta-performer, akrobata, szczudlarz, twórca spektakli oraz etiud teatralnych. Absolwent Uniwersytetu im. A. Mickiewicza i Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Założyciel i właściciel teatru akrobatycznego Z Głową w Chmurach, z którym zrealizował m.in. spektakle akrobatyczno-baletowe Askarian (2013) i Alicja w Krainie Czarów (2014, 2015) w Operze Poznańskiej i spektakle Asocjacje, Poznań 2009-2013. Założyciel szkoły artystyczno-akrobatycznej.

 

Anna Suli

Choreograf i pedagog tańca klasycznego, akrobatyki, akrobatyki aerial, specjalistka w technice aerobiku. Karierę zawodową rozpoczęła jako uczennica Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu, następnie stażystka w Studium Cyrkowym w Julinku. Pracowała m. in w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, Circus Krone w Niemczech, Circuz Renz w Holandii. Wielokrotnie nagradzana za zasługi pedagogiczne i artystyczne. m.in. laureatka Nagrody Prezydenta Miasta Poznania za wyróżniające osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej, opiekuńczej i organizacyjnej, laureatka Nagrody Prezesa Pro Sinfoniki Alojzego Łuczaka.

 

Łukasz Misztela

Artysta sztuki cyrkowej, instruktor, choreograf. Wraz z żoną Anią tworzą duet AKROART, który od lat zachwyca publiczność całego świata swoimi poetyckimi, akrobatycznymi występami. Łukasz i Ania – finaliści VII edycji programu „Mam Talent”. Wielokrotni Mistrzowie Polski oraz Mistrzowie Europy w dwójkach mieszanych. Ich występy są połączeniem akrobatyki, tańca i sztuki teatralnej.

 

Dawid „Białas” Mularczyk

Tancerz, instruktor, choreograf. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął na warsztatach z break dance u mistrzów Polski Scrap Beat w 1997 r. Współzałożyciel i tancerz grup: Dynamix Squad, West Side Team, Evolution Crew. Od 2002 r. choreograf, instruktor i tancerz Teatru Tańca Zakręconego (obecnie Teatr Tańca Sortownia). Z sukcesami prowadzi działalność artystyczną w domach kultury (Tarnowo Podgórne, Pniewy, Suchy Las) oraz podczas warsztatów i obozów artystycznych na terenie kraju.

 

Anna Kapera-Borkowska

Instruktor tańca i choreograf. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu, wykładowca WSUS w Poznaniu na Wydziale Taniec, zwyciężczyni VI edycji programu „You Can Dance”. Zdobywczyni tytułu „Instruktor Tańca Roku 2020” w plebiscycie gazety „Głos Wielkopolski”.

 

 

 

Sebastian „Seba” Krupa

Tancerz, choreograf stylu Hip-Hop i New Style. Założyciel i instruktor grupy S’crew, laureatów głównej nagrody “Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Łódź” 2008 r. i 2009 r. i wielu innych turniejów. Współpracuje z wieloma czołowymi zespołami tanecznymi z Polski i z zagranicy, oraz artystami różnego formatu. Utytułowany artysta, biorący czynny udział w turniejach, wykładowca wielu warsztatów i spotkań tanecznych, sędzia turniejów tanecznych. Ma za sobą występy w widowiskach muzycznych, spektaklach teatralnych oraz cyrkowych w kraju i zagranicą.

 

Roma Jakubowska

Pedagog z wieloletnim stażem, choreograf, a także szkoleniowiec tańca jazzowego. Twórczyni autorskiego programu ZABAWA W TANIEC DLA NAJMŁODSZYCH. Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza, Akademii Wychowania Fizycznego. Założycielka Studio Tańca Romy Jakubowskiej. Wieloletni wykładowca w Studium Piosenkarskim w Poznaniu. Prowadziła warsztaty na kursach doskonalących ODN i TKKF, a także warsztaty w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Rozwojowego PROGRESSTERON oraz HORMONY & HARMONY. Współpracowała z AWF, Collegium DA Vinci oraz Stowarzyszeniem Choreoterapii. Obecnie realizuje projekty z osobami niepełnosprawnymi, prowadzi warsztaty doskonalące dla nauczycieli w ramach Studia Edukacji Romy Jakubowskiej – niepublicznej Placówki Doskonalenia dla Nauczycieli.