Drodzy uczestnicy Festiwalu! Jak co roku, podczas wydarzenia będą wykonywane zdjęcia przez naszych fotografów (osoby z zewnątrz muszą posiadać akredytacje, jeżeli chcą robić profesjonalne zdjęcia).

Podczas festiwalu na sali również będzie wykonywał zdjęcia fotograf – Paweł Radomski, który już dziś zaprasza do kontaktu osoby zainteresowane zdjęciami z występu. Kontakt do fotografa: e-mail – pawel.radomski1@gmail.com lub bezpośrednio przez Instagrama.

Pani Alina Odważna wykonuje zdjęcia na potrzeby udokumentowania wydarzenia, ponieważ Festiwal jest realizowany jako zadanie publiczne zlecone przez Gminę Pniewy i Starostwo Szamotulskie. Miniatury będą udostępnione na stronie Festiwalu. Jeżeli ktoś z Państwa będzie chciał wesprzeć organizatorów (zakładka z podanym celem zbiórki na stronie “WSPERAJ“), otrzyma wybrane zdjęcie w pełnej rozdzielczości.

I jeszcze jedna nowość-niespodzianka na sobotni wieczór i niedzielne zmagania uczestników Festiwalu 🙂 Proponujemy Wam “złapać chwilę” z videobudką 360 🙂 Właśnie wtedy zostaną wyłonieni zwycięzcy Pucharu Starosty Szamotulskiego i Pucharu Burmistrza Gminy Pniewy.

Do zobaczenia już wkrótce!